:

До уваги керівників бюджетних установ та організацій

вкл. .

                                          До уваги керівників бюджетних установ та організацій

 В м. Запоріжжя 25-29 вересня 2017 року відбудеться тренінг «Регіональна програма розбудови енергоменедженту у містах Запорізької області», який реалізується в рамках проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку із збільшенням кількості ВПО» що впроваджується GIZ.  

Головне завдання тренінгу - допомогти містам у розбудові муніципальних систем енергоменеджменту, скороченні енергоспоживання у бюджетній сфері, за рахунок місцевого потенціалу енергоефективності і відновлюваних джерел енергії на основі системного і комплексного підходу з урахуванням вітчизняного та міжнародного досвіду.

Програма тренінгу направлена на фахівців, відповідальних за використання енергії у закладах бюджетної сфери та складається з чотирьох блоків: технічні аспекти, нормативно-законодавчі аспекти, організаційно-правові аспекти та фінансово-економічні аспекти впровадження та розвитку енергоменеджменту/енергоефективності/відновлюваних джерел енергії в містах.

Витрати на проживання та харчування учасників покриваються за рахунок проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО»

Бажаючим взяти участь у семінарі необхідно просимо повідомити за тел. (044) 228-87-26, (067) 658-96-56, або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації