:

До уваги голів міської та сільських рад

вкл. .

До уваги голів міської та сільських рад

 На початку ІІ кварталу 2017 року АБ «УКРГАЗБАНК» анонсував запуск нового унікального кредитного продукту «Еко – енергія» (далі – Продукт), який надає можливість домогосподарствам придбати та встановити «під ключ» сонячну енергетичну станцію, тепловий або сонячний колектор від акредитованих банком компаній шляхом оформлення кредиту розміром до 1 млн. грн., терміном на 5 років та з мінімальним власним внеском 15%.

   Продукт викликав чималу зацікавленість серед населення, на даний час вже близько 50 домогосподарств скористалося цією можливістю, встановивши джерела відновлюваної енергії у себе вдома. Окрім того, що домогосподарство забезпечує себе електроенергією та/або теплом, населення України поступово робить себе енергетично незалежним від видобувних джерел енергії і тепла.

   З огляду на викладене та бюджетну децентралізацію Уряду, Банком запропоновано розглянути можливість впровадження на місцевому рівні Програми підтримки населення на встановлення сонячних енергетичних станцій, сонячних колекторів, теплових насосів за рахунок відповідних місцевих бюджетів.

Підготовлено відділом економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за інформацією АБ «УКРГАЗБАНК»