:

До уваги представників інститутів громадянського суспільства!

вкл. .

До уваги представників інститутів громадянського суспільства!
 
На виконання п. 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами та доповненнями), ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів щодо формування нового складу Громадської ради при Пологівській районній державній адміністрації Запорізької області (далі – ініціативна група), повідомляє про таке.
Установчі збори щодо формування нового складу Громадської ради при Пологівській районній державній адміністрації Запорізької області відбудуться 5 березня 2018 року о 10.00 в кабінеті 206 райдержадміністрації (70600, м.Пологи, вул. Єдності, 32).
Для участі в установчих зборах щодо формування нового складу Громадської ради при Пологівській районній державній адміністрації Запорізької області ініціативній групі подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (далі – ІГС).
До заяви додаються наступні документи:
рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації; копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку; інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних; інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності); відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.
 
Від кожного ІГС подається кандидатура лише одного представника.
 
Заяви для участі в установчих зборах щодо формування нового складу Громадської ради при Пологівській районній державній адміністрації Запорізької області приймаються ініціативною групою за адресою: 70600, м.Пологи, вул. Єдносі, 32, каб. 206 (керівник апарату райдержадміністрації) та каб. 207 (відділ організаційної роботи апарату райдержадміністрації). Заяви приймаються з понеділка по четвер з 08.30 до 11.45 та з 13.00 до 16.30, у п’ятницю – з 08.30 до 11.45 та з 13.00 до 15.45. Також заяви приймаються поштою. Приймання заяв для участі в установчих зборах розпочинається 17 січня 2018 року та припиняється 3 лютого 2018 року.
 
Відповідальні особи за приймання заяв для участі в установчих зборах: Браженко Ірина Володимирівна – керівник апарату райдержадміністрації,  тел. (06165) 2-26-20, Гринько Любов Миколаївна, начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації, тел. (06165) 2-35-84, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Також приймання заяв для участі в установчих зборах може здійснюватися іншими членами ініціативної групи у каб. 206 райдержадміністрації.
Ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів щодо формування нового складу Громадської ради при Пологівській районній державній адміністрації Запорізької області (протокол від 16.01.2018 № 1 )