:

До уваги зацікавлених суб’єктів регіонального розвитку Пологівського району

вкл. .

 
 У рамках роботи з розробки проєкту Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року (далі - Стратегія-2027) повідомляємо, що розпочато збір ідей щодо проєктів регіонального розвитку до проєкту Плану заходів на 2021-2023 роки із реалізації Стратегії-2027.

Повну інформацію про основні вимоги щодо підготовки проєктних ідей розміщено на офіційному вебсайті облдержадміністрації у розділі «Інформація для ЗМІ» у рубриці «Оголошення».

Враховуючи вищезазначене, просимо проєктні ідеї надсилати за встановленою формою на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «До Плану заходів з реалізації Стратегії-2027». 

 Термін подачі проєктних  ідей – до 03 жовтня 2019 року

 Ідеї проєктів буде проаналізовано та відібрано на конкурсних засадах. За результатами цієї роботи буде сформовано каталог технічних завдань на проєкти регіонального розвитку на період до 2023 року і визначено джерела та орієнтовні обсяги їх фінансування. Кращі проєктні ідеї будуть включені до Плану заходів з реалізації Стратегії-2027. 

 Нагадуємо, що відповідно до п. 6 Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196), основною умовою спрямування коштів фонду є відповідність пріоритетам, визначеним у регіональних стратегіях розвитку.

 Телефони для довідок: (061) 239-04-57, 225-60-61

 УВАГА!!! Не слід подавати проєктні ідеї, які не передбачають можливість застосування конкурентного підходу, таких як наприклад: «ремонт/будівництво/термомодернізація будинку культури/школи/ФАПу села», «будівництво/ремонт дороги в селі» тощо. 

  

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації                                          Інна КОЗАЧУХНА