:

Діти - наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє!

вкл. .


Саме такі слова приходять на думку, коли буваєш на святах в Пологівському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.
В цьому місці по-особливому тепло і затишно…
В цьому місці окунаєшся в особливу атмосферу домашнього затишку і тепла, яка вкрай необхідна дітям, які в цьому закладі перебувають тимчасово, бо всі вони опинилися у складних життєвих обставинах і чекають від нас, дорослих,  якнайшвидшого вирішення їх проблем.
З солодкими подарунками завітали до дітлахів у перший літній день Артур Крупський, голова райдержадміністрації, Ірина Півень, заступник голови райдержадміністрації, Олександра Полєшко, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

Наразі, реабілітацію в Центрі проходять: 9 дітей з Пологівського району, 13 – з Гуляйпільського, 2 – з Чернігівського, 1 – з Більмацького, 5 – з Розівського,  5 – з Бердянського, 3 – з м. Запоріжжя, 4 – з м. Бердянськ.
Оскільки, водночас, День захисту дітей - це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги, грамотами Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області були нагороджені: Крот Юлія Олександрівна, бухгалтер закладу, та Люта Лідія Олексіївна, юрисконсульт закладу.
        
Докладемо й ми своїх зусиль до того, щоб діти, які потребують особливої уваги від держави, щохвилини, щодня були радісними та щасливими.

 
За інформацією служби у справах дітей