:

Зустрічі з сім'ями, які опікуються дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування

вкл. .


Одним із  завдань   соціального захисту дітей-сиріт  та дітей, позбавлених батьківського   піклування, що виховуються в сім’ях,  є створення умов для їх   фізичного, розумового та духовного розвитку.
 
7 червня відбулися зустрічі з опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями в рамках проведення районної акції «Родинний затишок».
За місцем  проживання було відвідано 17 родин, які проживають на території міста Пологи та села Пологи, в яких виховується 39 дітей, обговорювались  їх права та обов’язки, окреслювались шляхи  вирішення проблемних питань у  становленні та розвитку підлітків у дитячому будинку сімейного типу, порушувалось питання підготовки дітей до виходу з прийомної  сім’ї та самостійного життя. Під час відвідування зазначених родин  також зверталася увага на задоволення первинних потреб дітей: харчування, забезпеченість одягом, взуттям, а також наявність належного місця для сну, навчання та відпочинку.

Проаналізувавши виїзну зустріч, слід зазначити, що на сьогоднішній день існує багато проблем у вихованні дітей: матеріальні, соціальні, моральні, етичні. Але, не зважаючи на це, люди знаходять в собі сили брати на виховання дітлахів для того, щоб дати їм материнську ласку і батьківську опіку, щоб виховати достойних громадян нашої країни та допомогти їм піти у доросле самостійне життя.
 
За інформацією служби у справах дітей