:

Засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

вкл. .

25.06.2018 року голова райдержадміністрації Артур Крупський провів засідання  районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень доповіла, що на підприємствах району  за статистичними даними, станом на 25.06.2018 року заборгованість  з заробітної плати відсутня.  Пологівське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізької області надало інформацію про розмір середньомісячної заробітної плати по видам економічної діяльності у 2018 році: транспорт, складське господарство, поштова та кур'єрська діяльність -  4629 грн., будівництво – 4404,23 грн., оптова та роздрібна торгівля – 3962,40 грн., сільське господарство, мисливство та надання пов'язаних із ними послуг – 6409 грн., тимчасове розміщування й організація харчування 4058,22 грн.  ТОВ «ОМЕГА» та ТОВ «Агро КОМ 1990» надали письмові пояснення щодо нарахування заробітної плати  менше мінімальної працівникам. Причинами є невідпрацьована працівниками місячна норма годин, а відповідно нарахована заробітна плата за фактично відпрацьований час.  Розглянуто питання про стан погашення боргів до Пенсійного фонду України. Погашення боргів по єдиному соціальному внеску складає 34% в порівнянні з початком року.

За результатами обговорення прийняте рішення:  Пологівському об'єднаному управлінню Пенсійного фонду України в Запорізької  області надати голові райдержадміністрації  інформацію про середньомісячну заробітну плату по промисловості та бюджетної сфери.

Відділу державної виконавчої служби Пологівського районного управління  юстиції Запорізької області розглянути питання щодо звернення до органів прокуратури з метою сприяння погашення боргів по пільговим пенсіям ПП «АФ Григорівська»  та ТОВ «ЮСА».