:

Зупинимо СНІД, доки він не ЗУПИНИВ нас!

вкл. .

Небезпечне захворювання — вірус імунодефіциту людини ВІЛ/СНІД турбує сьогодні весь світ. На жаль, не оминуло воно і нашу країну. Сьогодні Україна займає перше місце в Європі та шосте — в світі за швидкістю розповсюдження ВІЛ і хворих на СНІД. На даний час в Україні 440 тис. людей ВІЛ-інфіковані. Щоденно в країні інфікується ВІЛ близько 50 осіб, 8 громадян помирають від СНІДу. Серед ВІЛ-інфікованих в Україні близько 65% — це молоді люди віком 15-29 років.

Кожному слід пам’ятати: інфікування здебільшого є наслідком власної поведінки людини. Головним фактором ризику зараження ВІЛ-інфекцією є введення наркотиків ін’єкційним шляхом та ранні, безвідповідальні статеві відносини.
ВІЛ/СНІД — це проблема, яка стосується кожного. І кожен для себе повинен запам’ятати: єдина зброя проти СНІДу — це знання і власна обережність.                 

Так, фахівцями із соціальної роботи Пологівського РЦСССДМ в туберкульозному диспансері було оновлено інформаційний куток з тематики гострої проблеми ВІЛ/СНІД. Саме обізнаність населення служить зміцненню організованих зусиль по боротьбі з ВІЛ-СНІДОМ.


Інформацію надано Пологівським районним центром соціальних служб для сім'ї дітей та молоді