:

«Золотий ключик» відзначив своє 10-річчя

вкл. .

21 червня в ЦКД «Гірник» зразковий аматорський хореографічний ансамбль «Золотий ключик» (керівник-А.Карпенко) дав звітний концерт з нагоди 10-ї річниці колективу.
Свято проведено керівником ансамблю А.Карпенко і учасниками ансамблю за участі творчого колективу «Гірника» та за підтримки  батьків вихованців «Золотого ключика».
Підтримати юних артистів прийшло чимало пологівців – в глядацькій залі міського центру культури і дозвілля був справжній аншлаг.
Хореографічний колектив було створено у 2008 році талановитим хореографом  Аллою Карпенко. У 2016 році «Золотому ключику» було присвоєне звання зразкового аматорського хореографічного колективу.
Під час концертної програми свої номери презентували учасники груп колективу – «Мальви», «Маргаритки», «Смішарики», «Бусинки».
Було показано уривки занять з народно-сценічного та класичного танцю.
IMG_8028IMG_8034
Зі словами привітання до учасників колективу і керівника, до батьків і глядачів звернулись Пологівський міський голова Юрій Коноваленко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Марина Діденко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Дорофєєва, директор Пологівської СРШ №2 Богдан Волощук, майстер народного мистецтва Віктор Нагурний, батьки учасників, а також вихованці та випускники хореографічного колективу.
IMG_8039IMG_8041
Глядачі оцінили цікавість постановок та якість виконання танцювальних номерів і вітали усіх виконавців гучними оплесками.
На авансцені були виставлені численні нагороди, які танцювальний колектив виборов у різноманітних конкурсах та фестивалях.
Під час заходу на екрані транслювалися відеоматеріали з виступів хореографічного колективу.

Вітаємо «Золотий ключик» зі святом творчості та таланту та з отриманням титулу- «Володар ГРАН-ПРІ» на міжнародному фестивалі-конкурсі «Зоряний Бриз» в Болгарії!
 
За інформацією відділу культури і туризму

imageIMG_8035