:

Патронат над дитиною – швидка сімейна допомога

вкл. .

Сьогодні в Україні запроваджується нова форма піклування про дітей із сімей, які опинились у складній життєвій ситуації, – це влаштування дітей у патронатні сім’ї.

Люди в нашій країні не багато знають про пріоритети в долі дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Власне, цим займаються тільки державні органи, та безпосередньо ті, хто збирається взяти дитину в сім’ю. На щастя, останніх з роками стає все більше. Це люди, які відчувають, що виховувати дітей – їх покликання

Для дитини, яка залишилась на деякий час без батьків і приходить у сім’ю патронатного вихователя, – це шанс повернутися до своєї рідної сім’ї. Будь-яка дитина любить своїх батьків, незалежно від того, ведуть вони асоціальний спосіб життя чи ні. Якщо за оцінками соціальних працівників є шанс допомогти родині повернутися до нормального життя, то проводиться робота зі збереження сім’ї. У цей час дитина може бути тимчасово розміщена у патронатну сім’ю.      Патронат над дитиною – це комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.                                                  

Так, фахівцями із соціальної роботи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  03 липня 2018 року проведена акція на тему «Патронат над дитиною - швидка сімейна допомога » для громадян міста.

Під час заходу жителі міста отримали буклети та  змістову інформацію про послугу патронату.

Інформацію надано Пологівським районним центром соціальних служб для сім'ї дітей та молоді