:

Припинити розпивання алкогольних напоїв неповнолітніми

вкл. .

Наприкінці червня на території Тарасівської сільської ради, Семенівської сільської ради, Григорівської сільської ради, Басанської сільської ради був проведений профілактичний рейд «Правопорушник», в якому взяли участь спеціаліст служби у справах дітей Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області, дільничний офіцер поліції СП Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області, фахівець із соціальної роботи Пологівського РЦСССДМ.

Метою даного заходу є виявлення та притягнення до передбаченої чинним законодавством відповідальності правопорушників, попередження вчинення злочинів та правопорушень із боку неповнолітніх та відносно них, притягнення до відповідальності дорослих осіб, які втягують підлітків у наркоманію, пияцтво, злочинну та іншу протиправну діяльність.

В ході профілактичного рейду було  перевірено: кафе, бари, вечірні дискотеки, магазини.
За результатами вищевказаного профілактичного заходу складатимуться адміністративні протоколи за ст. 180, ст. 180¹ , ст. 184 КУпАП за доведення неповнолітніх до стану сп’яніння, порушення встановленого законом порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей.
 
За інформацією служби у справах дітей