:

Про проведення районної акції «Дитина у небезпеці»

вкл. .

26.06.2018 службою у справах дітей Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області було проведено районну акцію «Дитина у небезпеці» на території Пологівської міської ради, Пологівської сільської ради, Басанської сільської ради, Тарасівської сільської ради, Інженерненської сільської ради.

В проведенні вищевказаного заходу взяли участь спеціаліст служби у справах дітей Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області, дільничний офіцер поліції СП Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області, фахівець із соціальної роботи Пологівського РЦСССДМ.

Під час районної акції було обстежено умови проживання 18 сімей, в яких виховується 45 дітей та складено відповідні акти. З батьками проведені профілактичні бесіди, роз’яснені вимоги законодавства щодо відповідального батьківства за створення належних умов для проживання, виховання та розвитку дітей.
Також, були відвідані за місцем проживання сім’ї дітей, які вчинили адміністративні та кримінальні правопорушення, відносно яких застосовано кримінальні покарання, не пов’язані з позбавленням волі, проведено бесіди як з дітьми, так і з батьками.
 

За інформацією служби у справах дітей