:

В Пологівському районі триває літня оздоровча кампанія 2018 року

вкл. .

З метою організованого проведення оздоровчої кампанії в період літа 2018 року Департаментом соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації для дітей Пологівського району було виділено:

8 путівок на ІІ зміну з 26.06.2018 по 16.07.2018 до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Факел» в м. Бердянськ. Послуги з оздоровлення та відпочинку отримають 8 дітей, позбавлених батьківського піклування;

5 путівок на ІІ зміну з 26.06.2018 по 16.07.2018 до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Меотіда» Приморський район. Послуги з оздоровлення та відпочинку отримають 5 дітей пільгових категорій, а саме: 1 дитина учасника АТО, 2 дітей з малозабезпеченої родини та 2 дітей  з багатодітної сім’ї.

4 путівки на ІІ зміну з 24.06.2018 по 14.07.2018 до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Аіст» м. Бердянськ. Послуги з оздоровлення та відпочинку отримають 4 дітей пільгових категорій, а саме 1 дитина учасника АТО, 1 дитина з малозабезпеченої родини та 2 дітей  з багатодітної сім’ї.
 Перевезення дітей було здійснено за рахунок коштів, передбачених Комплексною районною Програмою «Діти. Сім’я. Перспектива.» на 2018-2022 роки».

У закладах відпочинку дітей забезпечать 5-ти разовим харчуванням, розмістять у корпусах з видом на море. Змістовне дозвілля для дітей організують досвідчені педагоги, програмою передбачені спортивні заходи та екскурсії. Водночас в таборах цілодобово присутні кваліфіковані медпрацівники.
Також протягом січня-червня 2018 року оздоровленням в ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек» м. Київ забезпечено 5 дітей, позбавлених батьківського піклування, 3 дитини з малозабезпеченої родини та 1 дитину з багатодітної сім’ї, оздоровленням в ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Молода Гвардія» м. Одеса забезпечено 1 дитину, позбавлену батьківського піклування, 1 дитину з малозабезпеченої родини, 1 дитину, зареєстровану як внутрішньо переміщена особа, та 1 дитину-відмінника навчання.

Путівки до ДПУ «МДЦ «Артек» та ДПУ «МДЦ «Молода гвардія», придбані за рахунок бюджетних коштів, надаються безоплатно або із частковою оплатою в розмірі 20, 30 чи 50 відсотків вартості путівки, яка вноситься батьками (особами, які їх замінюють) або проводиться з інших джерел, не заборонених законодавством, за визначеною Мінсоцполітики квотою.