:

Соціальна допомога для оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях, де один із батьків працює у бюджетній установі

вкл. .

Розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від 24.05.2018 № 285, затверджено Порядок надання адресної соціальної допомоги для оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях, де один із батьків працює у бюджетній установі (далі - Порядок).
Згідно до Порядку право на отримання соціальної допомоги має один із батьків, який працює не менше ніж 6 місяців у бюджетній установі, та має реєстрацію місця проживання у Запорізькій області  (далі – заявник).
Заявник має право самостійного та вільного вибору дитячого закладу оздоровлення та відпочинку дітей, який розташований на території Запорізької області (далі – дитячий заклад).

Соціальна допомога надається один раз на рік для оздоровлення одного або декількох дітей, які виховуються в сім’ї заявника, шляхом часткової оплати вартості путівки до дитячого закладу.
Розмір соціальної допомоги становить 50% від загальної вартості  путівки, але не більше розміру двох прожиткових мінімумів на одну працездатну особу в розрахунку на місяць та на момент звернення заявника.
З 1 липня 2018 року розмір прожиткового мінімуму на одну працездатну особу становить  1841 грн.

Для оформлення соціальної допомоги необхідно звернутись до управління соціального захисту за місцем реєстрації місця проживання з наступним комплектом документів:
  1. заява про надання адресної соціальної допомоги за формою згідно з додатком 1 до Порядку;
  2. копія свідоцтва про народження дитини;
  3. копія паспорта громадянина України;
  4. копія витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (у випадку надання копії паспорта у формі картки);
  5. копія документа, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. У разі, якщо особа через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний контролюючий орган, подається
  6. копія паспорта з відміткою про наявність у неї права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.
  7. довідка з місця роботи;
  8. копія путівки до дитячого закладу;
  9. оригінал документа (зворотного талону до путівки до дитячого закладу або довідки) дитячого закладу про фактичний строк перебування в ньому дитини.

На виплату соціальна допомоги для оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях, де один із батьків працює у бюджетній установі, рішенням двадцять другої сесії сьомого скликання Запорізької обласної ради від 22.05.2018 № 72 «Про внесення змін і доповнень до рішення обласної ради від 30.11.2017 № 63 «Про обласний бюджет на 2018 рік», для Пологівського району виділено 81801 грн. Це дає можливість виплатити зазначену допомогу 20 сім’ям.

За додатковою інформацією необхідно звертатись до управління соціального захисту населення Пологівської райдержадміністрації за адресою вул. Єдності, 30 (кабінет № 10) або за телефоном 2-39-87.