:

«Профілактичний рейд»

вкл. .

З метою перевірки житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та подолання сімейного неблагополуччя, 06 липня 2018 року фахівцями із соціальної роботи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було  проведено профілактичний рейд...
З метою перевірки житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та подолання сімейного неблагополуччя, 06 липня 2018 року фахівцями із соціальної роботи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було  проведено профілактичний рейд.
Під час рейду обстежені та перевірені житлово-побутові умови проживання 25 дітей, які по недбалості батьків перебувають у складних життєвих обставинах. Родинам було надано гуманітарну допомогу у вигляді дитячих та дорослих речей.

Також було відвідано та охоплено соціальними послугами родини учасників антитерористичної  операції.
За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди щодо попередження насилля в родині та про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.

Як свідчить практика, постійні рейдові заходи дають позитивні результати. Батьки, знаючи, що перебувають під особливим контролем, відчуваючи, що долею їх дітей постійно цікавляться, стають більш дисциплінованими, намагаються налагодити побут і зробити все можливе, щоб діти жили в гарних умовах.
Але є сім’ї, де батьки не бажають ставати на шлях виправлення. Деяким  батькам винесені  попередження щодо неналежного виконання своїх обов’язків.

Фахівці із соціальної роботи Пологівського РЦСССДМ, звертаються до усіх батьків з закликом дарувати своїм дітям любов, адже ви потрібні один одному.

Інформацію надано Пологівським районним центром соціальних служб для сім'ї дітей та молоді