:

Робота Центру допомоги учасникам АТО при райдержадміністрації

вкл. .

За участю заступника голови Пологівської районної державної адміністрації І.Г. Півень, координаторів Центру 05.07.2018 відбулося чергове засідання роботи Центру допомоги учасникам Антитерористичної операції...

За участю заступника голови Пологівської районної державної адміністрації І.Г. Півень, координаторів Центру 05.07.2018 відбулося чергове засідання роботи Центру допомоги учасникам Антитерористичної операції.
У Пологівському районі продовжує активну роботу Центр допомоги учасникам АТО при Пологівській райдержадміністрації, надаючи  різну допомогу учасникам Антитерористичної операції та членам їх сімей.
Управління соціального захисту населення тісно співпрацює з Центром допомоги учасникам Антитерористичної операції. У результаті звернень в управлінні соціального захисту населення  знаходяться на обліку 330 учасників бойових дій, 8 інвалідів війни та 2  сім’ї загиблих  військовослужбовця. На чергу на санаторно-курортне лікування поставлено 22 особи: 2 інваліди і 20 учасників АТО.

Управлінням соціального захисту населення з початку 2018 року  здійснено відшкодування 73 учасникам АТО витрат на оформлення земельних ділянок з обласного бюджету у розмірі 250273.36 грн. На даний час 1 учасник АТО подав документи на відшкодування у розмірі 2015.96 грн.
На квартирний облік у Пологівській міській раді поставлено 15 учасників бойових дій, у Воскресенській ОТГ - 2 учасників бойових дій та 1 учасник бойових дій в Інженерненській с/раді. Станом на 01.07.2018 року забезпечено житлом 1 родину загиблого учасника АТО, 1   родину   учасника   АТО   та   1 інваліда війни.
Протягом січня-червня 2018 року головою Пологівської райдержадміністрації А.Є.Крупським із районної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2018 – 2020 роки була надана матеріальна допомога 28 учасникам АТО на суму 16.5 тис. грн. Також надана допомога 3 сім’ям учасників антитерористичної операції на суму 2.0 тис. грн.
З міської програми «Турбота» протягом січня-червня 2018 року надана матеріальна допомога 10 учасникам АТО на суму 10.5 тис. грн.
Протягом січня-червня 2018 року депутатами районної ради надана допомога 10 учасникам АТО на суму 23.5 тис. грн. та 1 родині на суму 5.0 тис.грн.
За даними відділу у Пологівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області станом на 01.07.2018 року надано  учасникам АТО 286 консультацій щодо порядку одержання у власність земельних ділянок в межах норм, визначених статтею 121 Земельного кодексу України. Всього по Пологівському району видано 255 наказів про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області.
За повідомленням Пологівського районного центру зайнятості станом на 05.07.2018 року на обліку перебуває 17 учасників бойових дій, працевлаштовані з початку 2018 року - 23 особи.

За повідомленням Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді станом на 05.07.2018 року соціальними послугами охоплено 263 сім’ї учасників АТО; 3 інваліда війни взято під соціальний супровід; надано психологічну підтримку – 263 сім’ям.
За повідомленням відділу «Пологівське бюро правової допомоги» Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги протягом січня-червня 2018 року звернулося 16 осіб, що мають статус учасника бойових дій, яким надана консультація з різних галузей права.
За повідомленням начальника юридичного відділу райдержадміністрації Ю.К.Кулик протягом січня-червня 2018 року звернулося 4 особи учасників АТО, яким надана первинна правова допомога.
З метою організованого проведення оздоровчої кампанії в період літа 2018 року Департаментом соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації для дітей Пологівського району було виділено путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Станом на 05.07.2018 оздоровленням в ДЗОВ «Факел» м. Бердянськ забезпечено 5 дітей учасників АТО. Оздоровленням в ДЗОВ «Аіст» м. Бердянськ забезпечено 1 дитину учасника АТО. Оздоровленням в ДЗОВ «Меотіда» Приморський район забезпечено 1 дитину учасника АТО.
Починаючи з 29.05.2018 року по 15.06.2018 року в районі працювали 12 таборів відпочинку з денним перебуванням, в яких відпочинком було забезпечено 23 дитини учасників АТО.

Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з керівником Центру допомоги учасникам АТО В.В.Орловським організовано в червні місяці наступні заходи для учасників АТО:
- 02 червня 2018 року відбувся захід козацької Тризни - вшанування пам’яті загиблих героїв-козаків та військовослужбовців на острові Хортиця міста Запоріжжя. 2 червня 2018 року «Пологівський козацький полк ім. Івана Богуна» на чолі з отаманом полку Віктором Гонтарем та за участі заступника голови Пологівської райдержадміністрації І.Г.Півень відвідали острів Хортицю аби стати учасниками козацької Тризни - вшанування пам’яті загиблих героїв - козаків та військовослужбовців, які віддали своє життя задля майбутнього існування нашої України. Поїздка відбулась за рахунок районної програми «Національно-патріотичного виховання». У складі делегації були учасники антитерористичної операції.
- 02 червня для мешканців с. Семенівка відділом культури і туризму райдержадміністрації за підтримки Семенівської сільської ради проведено свято до 95-ї річниці Пологівського району в рамках проведення районної мистецької акції «Слався, рідний Пологівський край!». Зі словами привітань від імені голови райдержадміністрації А.Крупського та від себе особисто до присутніх звернулася заступник голови райдержадміністрації І.Г. Півень, Семенівський сільський голова Н.Рябчук у своєму виступі згадала усіх, хто плідно працював і працює на благо процвітання території, привітала односельців з ювілеєм Пологівського району. Почесними грамотами було відзначено учасників АТО, які проживають на території сільської ради.
- 08  червня мешканці с. Костянтинівка долучилися до районної  мистецької  акції «Слався, рідний Пологівський край!», яка присвячена 95-й річниці Пологівського району. Урочистості і концертна програма пройшли в приміщенні Костянтинівського сільського клубу. В рамках святкування почесними грамотами було відзначено учасників АТО, які проживають на території сільської ради.
- з 11 по 15 червня  2018 року команда Вербівської школи представляла Пологівський район в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної ігри Українського козацтва «Сокіл» («Джура»), яка присвячувалась 100-річчю Української революції 1917-1921 років.
- 14 червня 2018 року відбувся туристичний зліт вчителів району з традиційними спортивними змаганнями, естафетами, конкурсами на яких були присутні учасники АТО – вчителі.
- 22 червня  2018 року відбувся мітинг з нагоди Дня скорботи і пам'яті. Щороку в цей день український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.
- 24 червня 2018 року відбулося святкування Дня молоді. Під час заходу відбулось нагородження цінними подарунками та грамотами Пологівської райдержадміністрації та районної ради. Грамоту було відзначено одного учасник АТО. Концертна програма відбулася  за участі гурту «3029» військової частини 3029 Національної гвардії МВС України.
 - 24 червня 2018 року відбулося покладання квітів з нагоди четвертої річниці з дня загибелі героя Шингура Дмитра Васильовича, українського військовика, майора, штурмана-льотчика вертолітної ланки 16-ї окремої бригади армійської авіації 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України;
- 26 червня 2018 року відбулися урочистості з нагоди  Дня Конституції України, на якому почесними грамотами було відзначено учасників АТО.
Роботу по даному напрямку буде продовжено.