:

Робота Центру допомоги учасникам АТО при райдержадміністрації

вкл. .

За участю заступника голови Пологівської районної державної адміністрації І.Г. Півень, координаторів Центру 02.08.2018 відбулося чергове засідання роботи Центру допомоги учасникам Антитерористичної операції.
У Пологівському районі продовжує активну роботу Центр допомоги учасникам АТО при Пологівській райдержадміністрації, надаючи  різну допомогу учасникам Антитерористичної операції та членам їх сімей.
Управління соціального захисту населення тісно співпрацює з Центром допомоги учасникам Антитерористичної операції. У результаті звернень в управлінні соціального захисту населення  знаходяться на обліку 335 учасників бойових дій, 8 інвалідів війни та 2 сім’ї загиблих військовослужбовця. На чергу на санаторно-курортне лікування поставлено 22 особи: 2 інваліди і 20 учасників АТО. З 06.08.2018 на санаторно-курортне лікування направлено 1 інваліда АТО та 1 учасника АТО.
Управлінням соціального захисту населення з початку 2018 року  здійснено відшкодування 74 учасникам АТО витрат на оформлення земельних ділянок з обласного бюджету у розмірі 252289.32 грн.
На квартирний облік у Пологівській міській раді поставлено 15 учасників бойових дій, у Воскресенській ОТГ - 2 учасників бойових дій та 1 учасник бойових дій в Інженерненській с/раді. Станом на 02.08.2018 року забезпечено житлом 1 родину загиблого учасника АТО, 1 родину учасника АТО та 1 інваліда війни.
Протягом січня-липня 2018 року головою Пологівської райдержадміністрації А.Є.Крупським із районної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2018 – 2020 роки була надана матеріальна допомога 35 учасникам АТО на суму 20 тис. грн. Також надана допомога 4 сім’ям учасників антитерористичної операції на суму 3.0 тис. грн.
З міської програми «Турбота» протягом січня-липня 2018 року надана матеріальна допомога 10 учасникам АТО на суму 11.3 тис. грн.
Протягом січня-липня 2018 року депутатами районної ради надана допомога 15 учасникам АТО на суму 24.0 тис. грн. та 1 родині на суму 5.0 тис.грн.
За даними відділу у Пологівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області станом на 02.08.2018 року надано  учасникам АТО 294 консультації щодо порядку одержання у власність земельних ділянок в межах норм, визначених статтею 121 Земельного кодексу України. Всього по Пологівському району видано 269 наказів про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області.
За повідомленням Пологівського районного центру зайнятості станом на 02.08.2018 року на обліку перебуває 17 учасників бойових дій, працевлаштовані з початку 2018 року - 26 осіб. Надано одноразову допомогу  для зайняття підприємницькою діяльністю 2 учасникам АТО.
За повідомленням Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді станом на 02.08.2018 року соціальними послугами охоплено 264 сім’ї учасників АТО; 3 інваліда війни взято під соціальний супровід; надано психологічну підтримку – 264 сім’ям.
За повідомленням відділу «Пологівське бюро правової допомоги» Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги протягом січня-липня 2018 року звернулося 16 осіб, що мають статус учасника бойових дій, яким надана консультація з різних галузей права.
За повідомленням начальника юридичного відділу райдержадміністрації Ю.К.Кулик протягом січня-липня 2018 року звернулося 4 особи учасників АТО, яким надана первинна правова допомога.
З метою організованого проведення оздоровчої кампанії в період літа 2018 року Департаментом соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації для дітей Пологівського району було виділено путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Станом на 02.08.2018 оздоровленням в ДЗОВ «Факел» м. Бердянськ забезпечено 10 дітей учасників АТО. Оздоровленням в ДЗОВ «Аіст» м. Бердянськ забезпечено 1 дитину учасника АТО. Оздоровленням в ДЗОВ «Меотіда» Приморський район забезпечено 1 дитину учасника АТО.
З метою організованого проведення оздоровчої кампанії в період літа 2018 року на території Пологівського району управлінням соціального захисту населення Пологівської райдержадміністрації за кошти районного бюджету закуплено путівки до ДЗОВ «Молода гвардія» м. Бердянськ. Станом на 02.08.2018 оздоровленням в цьому закладі забезпечено 3 дитини учасників АТО.
Починаючи з 29.05.2018 року по 15.06.2018 року в районі працювали 12 таборів відпочинку з денним перебуванням, в яких відпочинком було забезпечено 23 дитини учасників АТО.
Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з учасниками АТО Д.В. Єфіменко та В.В.Орловським організовано в липні місяці наступні заходи для учасників АТО:
  • 28 липня, у м. Києві відбулася хресна хода «Молитва за Україну і за єдину Помісну Українську Православну Церкву» з нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.
В хресній ході та у молебні взяли участь президент України Петро Порошенко, члени уряду, члени Всеукраїнської ради церков, громадські діячі, волонтери, представники культури, науки і освіти зі всієї України, серед яких були і пологівці - учасники АТО та активісти району.