:

СОЦІАЛЬНІ ПРАЦІВНИКИ ОБЛАСТІ ОПАНОВУЮТЬ НАВИЧКИ СІМЕЙНОЇ МЕДІАЦІЇ

вкл. .

За підтримки німецького товариства міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» з 23 по 28 липня 2018 року проводиться другий з трьох етапів навчання з сімейної медіації для спеціалістів центрів соціальних служб та надавачів соціальних послуг об’єднаних територіальних громад.
Сімейна медіація – це процес, в якому незалежна третя особа допомагає учасникам сімейного конфлікту поліпшити комунікацію між собою і прийняти для обох сторін усвідомлені рішення з питань, пов’язаних з рядом важливих питань: розлученням, дітьми, а також з фінансових або майнових питань.
Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та надавачі соціальних послуг об’єднаних територіальних громад працюють з сім’ями, в переважній їх більшості є діти. Тому спеціалістам дуже важливо мати навички медіації, для того, щоб соціальна допомога стала ще більш ефективною та відповідала державному стандарту послуги посередництва/медіації.
Сімейна медіація націлена на те, щоб допомогти батькам та іншим членам сім’ї розробити модель їх подальших взаємин з дітьми і дійти згоди по ряду важливих питань. Основне завдання її – допомогти родині адаптуватись до змін, які відбуваються на кількох рівнях одночасно: на емоційному, економічному, психологічному і соціальному.