:

Скажемо –НІ! Торгівлі людьми.

вкл. .

Для України проблема торгівлі людьми на сьогоднішній день стала дуже серйозною. Сукупність соціально-економічних умов, специфіка географічного положення може призвести до того, що Україна перетвориться в країну-транзит “живого товару”. Особливо загрозливих форм набула торгівля жінками та дітьми.
За інформацією Міжнародної організації з міграції, за останні роки близько 400 тисяч українців виїхали за кордон з метою працевлаштування, з яких понад 100 тисяч жінок потрапили в секс-індустрію країн-реципієнтів. У більшості випадків торгівлі людьми, постраждалими були жінки.

Багато людей знають про проблему торгівлі людьми - з повідомлень у пресі, соціальної реклами на телебаченні, білбордів... Але мало хто усвідомлює її масштаби, а тим більше може припустити, що це станеться саме з ним.
Саме тому працівники Пологівского районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під час відвідування сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, проводили з дорослими  членами даних родин профілактичні бесіди з метою підвищення їх обізнаності щодо явища торгівлі людьми. Адже саме такі родини через бажання покращення свого життя та неуважність можуть стати тими самими жертвами торгівлі людьми. Нажаль, щоб стати жертвою торгівлі людьми необов’язково їхати закордон, фахівці Центру розповіли про  способи та основні критерії виявлення несумлінних працедавців чи друзів, які можуть експлуатувати людину,  надали адреси та контактні дані громадських організацій, національної гарячої лінії, яка надає консультації з питань попередження торгівлі людьми, включаючи допомогу жертвам, інформацію з безпечного працевлаштування за кордоном, перевірку фірм-посередників тощо. які допомагають жертвам торгівлі людьми.

Сподіваємося, що надана інформація допоможе запобігти пологівцям не попасти в тенета експлуататорів.