:

Профілактичний рейд.

вкл. .

     07.08.18 року фахівцями Пологівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  було проведено профілактичний рейд з метою перевірки підготовки дітей до школи в сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах.
    Під час рейду обстежено житлово-побутові умови проживання та   підготовку до нового навчального року 26 дітей, які по недбалості батьків перебувають у складних життєвих обставинах. Родинам було надано гуманітарну допомогу у вигляді дитячих та дорослих речей та соціальні послуги.
   За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди щодо попередження насилля в родині та про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.
   Як свідчить практика, постійні рейдові заходи дають позитивні результати. Батьки, знаючи, що перебувають під особливим контролем, відчуваючи, що долею їх дітей постійно цікавляться, стають більш дисциплінованими, намагаються налагодити побут і зробити все можливе, щоб діти жили в належних умовах.