:

На другому засіданні координаційна рада при РДА розглянула реформи у галузі освіти та законодавстві щодо стягнення аліментів

вкл. .


09.08.2018 в кабінеті голови райдержадміністрації відбулось друге засідання координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при Пологівській РДА.

Під час засідання розглядалися питання про забезпечення розвитку системи комплексної реабілітації (габілітації) осіб (дітей) з інвалідністю, дітей віком до двох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, про хід оздоровчої кампанії у районі у 2018 році,  про сутність реформи у галузі освіти «Нова українська школа» та умови її успішної реалізації у закладах загальної середньої освіти району. 

Членами координаційної ради також було заслухані доповіді про пенсійне законодавство, зміни в законодавстві щодо стягнення аліментів, право громадян на об’єднання, про документи, які необхідні для отримання безоплатної вторинної допомоги.

Крім того, було презентовано проект нормативно-правового розпорядження голови райдержадміністрації «Про порядок обробки персональних даних дітей шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають в межах Пологівського району».

У ході обговорення учасники засідання обмінялися думками та пропозиціями щодо використання інформації в громадській роботі. 

Наостанок члени координаційної ради обговорили пропозиції до порядку денного наступного засідання.