:

ЖОДНОЇ ДИТИНИ ПОЗА РОДИННИМ ЗАТИШКОМ!

вкл. .

Український календар святкових дат та визначних подій привертає увагу кількістю свят, пов’язаних з українською родиною. Не виключенням є й Свято до Дня усиновлення. З нагоди саме цього свята, за значний особистий внесок у розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сумлінне батьківство, зразкове виховання дітей, забезпечення сприятливих умов для їх всебічного розвитку Пологівською районною державною адміністрацією Запорізької області були відзначені Почесною Грамотою прийомні батьки та опікун.

Прийомна сім’я Коробчука Дмитра Юрійовича та Коробчук Юлії Сергіївни була створена у січні 2018 року. Маючи своїх трьох діточок, подружжя вирішило подарувати любов та родинне тепло ще двом дівчаткам. На превеликий жаль,  одна із дівчаток виявилася з особливими потребами, якій потрібен посилений догляд. Подружжя це не спинило. Навпаки, вони знайшли в собі сили і терпіння піклуватися про них, створили всі умови для розвитку дітей. Наразі, у сім’ї панує любов, порозуміння, підтримка, повага.

Надзвичайно пощастило трьом діточкам: двом хлопчикам та їх сестричці,- якими опікується їх бабуся Лисенко Раїса Володимирівна. Опікун віддає всю свою любов та  вільний час вихованню дітей, намагається  всіляко прикрасити  їх дитинство різними барвами, зігріти батьківським теплом. Старші діти закінчили попередній навчальний рік на відмінно та отримали похвальні листи з відзнаками, а молодшого хлопчика бабуся готувала до дитячого садочка, навчаючи та розвиваючи його  відповідно до віку.

Велику вдячність висловлюємо небайдужим людям, спонсорам, які підтримали та надали допомогу для святкування в Пологівському районі Дня усиновлення, а саме: ТОВ «Фірма «Стелсі» - директору Крачковському Сергію Анатолійовичу, магазин «BEST» - ПП Павленко.

 ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

IMG_0181 image IMG_0134 IMG_0143 IMG_0145 IMG_0150 IMG_0152 IMG_0153 IMG_0156 IMG_0157 IMG_0159 IMG_0160 IMG_0166 IMG_0175