:

ПРО НАГОРОДЖЕННЯ СІМ’Ї ОПІКУНА ЗА РЕАЛІЗАЦІЮ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ ЩОДО СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

вкл. .

У  нашій державі є багато дітей, які потребують материнської ласки та батьківського тепла, і вони їх отримують саме завдяки таким чуйним, турботливим людям, як родина Степаненко Каріни Вадимівни,  яка взяла на себе відповідальність за виховання  чотирьох  дітей-сиріт.

 На даний час  родина Степаненко К.В. виховує чотирьох дітей-сиріт, які зазнали багато випробувань та були «нагороджені»  найціннішим дарунком долі – новою родиною. Опікун дітей віддає їм свою любов,  турботу,  теплоту, довіру та  навчає доброти, чесності,  дитячій мудрості.   

Двоє старших дівчаток  Катя і Таня роблять поступові кроки у підвищенні  свого рівня знань та розвитку,  з захопленням відвідують танцювальний гурток «Натхнення».  Маленька Марійка, яка дуже любить  привертати увагу дорослих, з нетерпінням готується до  відвідування дитячого садочку.  

Дуже складний шлях  довелося подолати опікуну через  те,  що братик дівчат Олександр – дитина з особливими потребами. Завдяки витримці та наполегливості Каріни Вадимівни, вона здійснила збір  та оформлення необхідних документів стосовно  питання    навчання та розвитку такої дитини.

Щиро вітаємо  Степаненко Каріну Вадимівну  з  нагородженням почесною грамотою Пологівської  районної державної адміністрації Запорізької області за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики щодо соціального захисту дітей, сумлінне батьківство, зразкове виховання дітей, забезпечення сприятливих умов для всебічного їх розвитку та з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

Отже, усі ми повинні створити світ, сприятливий для дітей, світ, у якому кожна дитина почуватиметься захищеною, де її думка буде вислухана та почута, де немає місця насильству, світ, який би дав змогу виховати здорове, щасливе, досконале покоління.

Оскільки сьогоднішні діти є завтрашніми громадянами, то їх захист і розвиток є передумовою майбутнього розвитку людства. Сім’я є природним середовищем для фізичного, духовного, інтелектуального, культурного, соціального розвитку дитини, її матеріального забезпечення і несе відповідальність за створення належних умов для цього. Прийнявши дитину у свою сім’ю, ви не тільки врятуєте її від безнадійності, навчите звичних для нас та часто зовсім невідомих для дитини життєво необхідних навичок, а головне – поділитеся з нею любов’ю та турботою.

ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

IMG-0316 IMG-0317 IMG-0318 image