:

ПАТРОНАТ-ШВИДКА СІМЕЙНА ДОПОМОГА

вкл. .

Одним із пріоритетних завдань держави є соціальний захист дітей, створення сприятливих умов для їхнього фізичного, інтелектуального та духовного розвитку, майбутньої повноцінної життєдіяльності.
Якщо у родині не створено умови для нормального розвитку дитини, державою передбачено інші форми виховання, а саме: усиновлення, опіка, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та патронатні сім’ї, як новітня форма сімейного виховання.
Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
З метою проведення кампанії щодо створення патронатних сімей Пологівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 06.11.2018р. для  громадян м. Пологи  було проведено вуличну акцію на тему: «Патронат. Швидка сімейна допомога».
Учасникам акції було детально роз’яснено  алгоритм надання послуги патронату над дитиною, порядок оплати послуг патронатного вихователя та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя.
Серед учасників акції було розповсюджено: плакат «Патронат. Швидка сімейна допомога» - 3 прим.; листівки «Патронат. Швидка сімейна допомога»- 40 прим..