:

В райдержадміністрації відбулася чергова комісія по заборгованості

вкл. .

27.11.2018 року   заступник голови райдержадміністрації  Ірина Півень провела засідання  районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засіданні заслухано інформацію  про стан погашення заборгованості із заробітної плати в Філії «Пологівський  райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ ДП «Автомобільні дороги України». За статистичними даними, станом на 01.10.2018 року  заборгованість складала  295,3  тис. грн. 30 працівникам.  На час проведення  комісії,  станом на 27.11.2018 року заборгованість із заробітної плати зменшилась до 213,3 тис. грн. 
Пологівське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізької області надало інформацію про стан погашення заборгованості з платежів до Пенсійного фонду України.
За результатами обговорення прийняте рішення:  керівнику Філії «Пологівський  райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ ДП «Автомобільні дороги України» забезпечити виконання графіку погашення заборгованості по заробітній платі.
Пологівському об'єднаному управлінню Пенсійного фонду України в Запорізької області продовжити роботу з боржниками щодо погашення заборгованості з платежів до Пенсійного фонду України та разом з Пологівською  ОДПІ  ГУ ДФС у Запорізькій області проводити аналіз суб'єктів господарювання щодо ознак  мінімізації витрат на оплату праці.