:

Голова Запорізької облдержадміністрації К.Бриль ознайомився з ходом ремонтних робіт в Пологівському РБК

вкл. .

30 листопада з робочим візитом в Пологівський район завітав  голова Запорізької облдержадміністрації К. Бриль.
Однім із заходів плану робочого візиту було ознайомлення з ходом ремонтних робіт в Пологівському РБК.
В Пологівському районному будинку культури голова райдержадміністрації А. Крупський зустрів гостей. Разом з губернатором в заклад завітали керівник апарату облдержадміністрації З. Бойко, депутати обласної ради О. Закарлюка і А. Чеберко, голова  Пологівської районної ради О. Покутній, міський голова Ю. Коноваленко.
Голова райдержадміністрації А. Крупський повідомив, що будівля збудована у 1964 році (будівлі 54 роки), що різні види робіт в районному будинку культури проводяться з 2015 року, акцентував, що прискорення робіт в РБК вкрай необхідно.
Начальник відділу культури і туризму М. Діденко зазначила, що в 2014 році після отримання висновку про аварійність на стелі глядацької зали почались роботи в РБК та поінформувала про завершення робіт  по об’єктам:
- «Капітальний ремонт системи водопостачання КУ Пологівський районний будинок культури Пологівської районної ради Запорізької області за адресою : м. Пологи вул. імені Героя України Сацького В.А., буд. 7» (2017 рік);
- «Реконструкція КУ Пологівський районний будинок культури Пологівської районної ради Запорізької області за адресою: м. Пологи, вул. імені Героя України Сацького В.А., буд. 7» (2017рік);
- «Реконструкція приміщень будівлі КУ  Пологівський районний будинок культури Пологівської районної ради Запорізької області за адресою: Запорізька обл., м. Пологи, вул, . імені Героя України Сацького В.А., буд.7 з улаштуванням систем пожежної  сигналізації та оповіщення про пожежу» (2018 рік);
- «Реконструкція приміщень в будівлі КУ  Пологівський районний будинок культури Пологівської районної ради Запорізької області за адресою: Запорізька обл., м. Пологи, вул, . імені Героя України Сацького В.А., буд.7 з улаштуванням систем зовнішнього блискавкозахисту» (2018 рік).
 Роботи тривають і на стадії завершення по двом об’єктам:
- «Реконструкція з усуненням аварійного стану та підключення до каналізаційної мережі комунальної установи Пологівський районний будинок культури Пологівської районної ради Запорізької області по вул. Героя України В. Сацького, 7 в м. Пологи»;
- «Поточний ремонт приміщень Пологівського районного будинку культури за адресою: м. Пологи, вул. імені Героя України Сацького В.А., буд. 7.».
М. Діденко подякувала депутатам обласної ради А.Чеберку і О.Закарлюці за сприяння у виділенні коштів на ці об’єкти з обласного бюджету як співфінансування, за надання допомоги для придбання одягу сцени і освітлювальної апаратури за рахунок коштів, виділених з обласного бюджету для виконання депутатських повноважень.
Директор РБК В. Черненко зазначила, що штатна чисельність будинку культури налічує 16 осіб, з них 9 творчих працівників. В будинку культури діють 15 творчих об’єднань, в яких зайнято 150 учасників у хореографічному, театральному, розмовному, вокальному жанрах. Вік учасників від 5 до 75 років.
Весь колектив РБК очікує на подію-відкриття Пологівського РБК після реконструкції.
Керівник області  оглянув усі майданчики в РБК, де проведені і ведуться роботи і зазначив, що сподівається що введення в експлуатацію об’єкту після реконструкцій відбудеться в першому кварталі 2019 року, в рік 55-річчя будівлі.
  
За інформацією відділу культури і туризм

IMG-0777 IMG-0779 IMG-0780 image