:

В райдержадміністрації відбулася остання у цьому році комісія по заборгованості

вкл. .

28.12.2018 року відбулося засідання  районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засіданні заслухано інформацію  про стан погашення заборгованості із заробітної плати в Філії «Пологівський  райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ ДП «Автомобільні дороги України». За статистичними даними, станом на 01.12.2018 року   заборгованість складала  328,6  тис.грн. 30 працівникам.  Протягом грудня заборгованість із заробітної плати перед працівниками зменьшилась на 100,6 тис.грн. 
Заслухано керівників Пологівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізької області та  Пологівської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Запорізькій області, які повідомили про те, що заборгованість по єдиному соціальному внеску, станом на 21.12.2018 року складала 1297,7 тис. грн.. по 170 об'єктам господарювання. Протягом тижня, станом на 28.12.2019 року  заборгованість по ЄСВ зменшилась на  32,0 тис.грн. по 8 боржникам. В порівнянні з попереднім місяцем на 300,0 тис.грн. Вимоги про погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску та з обов'язкових платежів до Пенсійного фонду України на суму 800 тис.грн.  знаходяться на виконанні у відділі державної виконавчої служби Пологівського районного управління  юстиції Запорізької області.
За результатами обговорення прийняте рішення:  керівнику Філії «Пологівський  райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ ДП «Автомобільні дороги України»  скласти графік погашення заборгованості з заробітної плати на 2019 рік та забезпечити його виконання.
Пологівському об'єднаному управлінню Пенсійного фонду України в Запорізької області разом з Пологівською  ОДПІ  ГУ ДФС у Запорізькій області продовжити роботу з боржниками та проводити роз'яснювальну роботу щодо погашення заборгованість по єдиному соціальному внеску, зняття з реєстрації  підприємства, в разі припинення діяльності.


IMG-0034 IMG-0057 IMG-0031 IMG-0032