:

З новим 2019 роком!

вкл. .


Дорогі пологівці!
Щиро вітаю вас зі світлим, радісним святом, яке об’єднує у собі й наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з наступаючим Новим 2019 роком.
Рік, що минає залишив по собі помітну віху в історії нашого краю, в біографії кожного жителя нашого району. Він подарував нам чимало незабутніх хвилин, пов’язаних із новими здобутками та звершеннями, новими досягненнями та успіхами. А ті труднощі, які нам довелося долати, довели, що спільна праця органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, базових підприємств та  господарств, підприємців та громадян району здатна вирішувати будь-які проблеми.
Щиро хочу сказати вам, дорогі пологівці, слова особливої вдячності та шани за працьовитість і оптимізм, за розуміння і здобутки. Попереду нас чекає чимало змін, тож нехай радість Новоріччя дасть усім нам наснагу продовжити всі розпочаті добрі справи, а новий рік принесе натхнення та сили для здійснення усіх задумів, планів та сподівань.
Бажаю всім, щоб у 2019 році здійснилися ваші гарні задуми та сподівання. Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік наступаючий.
З Новим роком!  
Артур Крупський, голова Пологівської райдержадміністрації