:

ПОДВІЙНА БАТЬКІВСЬКА ЛЮБОВ!

вкл. .

 30 січня минулого року Коробчук Дмитро Юрійович зі своєю дружиною Юлією Сергіївною перетворили свою оселю на дитячий «оазис» затишку та тепла, ставши прийомними батьками.

Нові члени їх родини – дві гарненькі прийомні дівчинки Міла та Маша, яких довелося забирати зі столиці, виховувалися у великій дружній родині рівно рік, відчуваючи  любов, турботу мами з татом і братиків з сестричкою та інших членів великої  дружньої родини.

Протягом року, маючи за плечима нелегкий шлях обстеження дітей, їх лікування, виконання рекомендацій та призначень лікарів, проходження неодноразових курсів масажу, дівчатка почали самостійно ходити, Міла почала вимовляти слова та довгоочікувані для батьків – «тато», «мама».

Перебуваючи на обліку з усиновлення, маленькі красуні дуже сподобалися подружжю кандидатів в усиновлювачі, які мріяли про донечок, та відразу направилися для знайомства з ними. Перед щирими серцями відчиняються усі двері, зникають усі перешкоди: дівчатка легко пішли на контакт, гралися та посміхалися  подружжю. Полюбивши дітей з першого погляду, громадяни вирішили їх усиновити, юридично надати дітям статусу рідних.

30 січня 2019 рік, рік потому, усиновлювачами прокладено шлях до нового сімейного щастя двох неймовірно особливих дівчат, які, обіймаючи  подружжя Коробчуків по черзі на прощання, вирушили з новими батьками до нової домівки.

Тож, подружжю Коробчукам Дмитру Юрійовичу та Юлії Сергіївні висловлюємо велику вдячність за великий та наполегливий труд, який вони вклали в фізичний та розумовий розвиток прийомних дітей, розвиваючи їх відповідно до їх віку.

ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

IMG-20190130-095740 IMG-20190130-095804 IMG-20190130-101155 image