:

Про заборгованість та мінімалку говорили в райдержадміністарції

вкл. .

31.01.2019 року відбулося засідання  районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засіданні заслухано інформацію  про стан погашення заборгованості із заробітної плати в Філії «Пологівський  райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ ДП «Автомобільні дороги України».  Станом на 31.01.2019 року   заборгованість склала  181,3  тис. грн. 25 працівникам.  Протягом  січня поточного року погашено 34,3 тис. грн. Проте,  за оперативними даними, станом на 01.02.2018 року заборгованість із заробітної плати перед працівниками складатиме 338,6 тис. грн. Крім того, Філія  «Пологівський  райавтодор»  має заборгованість з ПДФО, військового збору та з відшкодування коштів за пільгові пенсії.

Заслухано керівників Пологівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізької області та  Пологівської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Запорізькій області, які повідомили про те, що станом на 30.01.2019 року, заборгованість по єдиному соціальному внеску в січні 2019 року погашена боржниками у сумі 31,1 тис.грн. Вимоги про погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску та з обов'язкових платежів до Пенсійного фонду України.  знаходяться на виконанні у відділі державної виконавчої служби Пологівського районного управління  юстиції Запорізької області.

За результатами обговорення прийняте рішення:  керівнику Філії «Пологівський  райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ ДП «Автомобільні дороги України»  забезпечити виконання графіку погашення заборгованості з заробітної плати на 2019 рік .

Направити лист до ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ ДП «Автомобільні дороги України»  щодо сприяння погашення заборгованості із заробітної плати працівникам Філії «Пологівський  райавтодор».

Пологівському об'єднаному управлінню Пенсійного фонду України в Запорізької області разом з Пологівською  ОДПІ  ГУ ДФС у Запорізькій області продовжити роботу з боржниками та проводити роз'яснювальну роботу щодо погашення заборгованість по єдиному соціальному внеску.

 

Крім того, цього ж дня перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Клименко провів засідання районної робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. За інформацією Пологівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області на суб'єктах господарювання району відсутні працівники, яким нарахована заробітна плата  менше мінімальної за відпрацьовану норму годин.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації повідомили, що в підпорядкованих їм бюджетних установах галузей освіти, медицини та культури  заробітна плата виплачена працівникам за січень поточного року в повному обсязі та з додержанням норм законодавства з оплати праці.