:

ХАЙ МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ!

вкл. .

Саме таку назву має програма, розроблена працівниками Пологівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, яка сприяє розвитку у дітей позитивного світосприйняття, повертає їм віру та надію…
Навесні минулого року ми запровадили цикл розповідь про дітей, мрії яких намагаються здійснити дорослі, і розпочали саме з публікації про шістнадцятирічну Інесу, яка з молодшими братиком і сестричкою майже рік перебували на той момент у закладі.
«Нещодавно ми відвідали керамічну майстерню сім’ї Нагурних. Це цілісінький світ керамічних виробів. Світ, у якому є все. А найцікавіше було потрапити до великої зали, де зберігаються  варіанти виробів або, іншими словами, «краплинки глиняної душі»…Мені все так сподобалося… Якби я зловила падаючу зірку, я б забажала, хоча б на хвилинку, опинитися у тій майстерні та разом зі справжніми майстрами розмалювати бодай глечика чи тарілочку…», – писала дівчинка.
Дорослі доклали зусиль для здійснення мрії дитини. Під керівництвом Лариси Нагурної зустріч дівчинки з «Доброю глиною» видалася незабутньою. Вона взяла участь у виготовленні керамічного посуду на всіх етапах цього процесу.
Та в цьому дописі декілька слів, навіть, не про втілені мрії кожного з дітей, а  про те, як дорослі намагалися здійснити мрію, яка їх поєднувала на цьому етапі їхнього життя, – бути влаштованими  в одну родину.
Зусиллями дорослих діти переїхали до Житомирщини, де мешкає їх нова родина. Маємо надію, що, відтепер, у дітей є сімейне тепло й затишок, про які вони так мріяли.
Коли знайомишся з листами, які діти залишили працівникам закладу на згадку, привертає увагу їх бажання допомогти іншим. Можливо, колись вони й самі спробують здійснити мрію дитини, яка потребуватиме цього…
«Мріяти ніколи не пізно, і це чудово наповнює наше життя барвами», – стверджували діти, які були почуті дорослими.
 
ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11