:

ХАЙ МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ!!

вкл. .

А цей допис про янголятка, яке мріє стати Попелюшкою…
Через невиконання належним чином батьківських обов’язків матір’ю потрапила Настуся з молодшим братиком Тимурчиком до Пологівського обласного центру соціально-псхологічної реабілітації дітей.
«Я хочу розповісти вам про свою подружку Настю. – написала нова знайома малечі, яка вміє писати на відміну від шестирічної дівчинки. – Одного разу, коли я з нею гралася іграшками, Настя мені сказала, що дуже хоче побувати на справжньому балу принцесою. Уявіть собі, її запросили на справжнісінький бал, тобто, на конкурс «Міні Міс». Вона була водночас і Попелюшкою, і справжньою принцесою… А коли її нагороджували, вона розплакалася, тому що дуже захотіла до своєї мами, яка так  і не з’явилася на цей бал.. І почала посміхатися вона тільки тоді, коли їй подарували величезну ляльку…».
Так, дійсно, справжнє свято краси у житті дитини відбулося завдяки зусиллям працівників закладу, де вона тимчасово перебуває через складні життєві обставини. Для можливості участі дівчинки у конкурсі «Міні Міс», який проходив в місті Пологах 2 лютого, дорослі підбирали сукні, робили зачіски, готували презентації, навчали співати та танцювати, пекти пироги.
На жаль, в цей час поряд з дітьми не було їх матері, на підтримку якої вони так розраховують…
Дорослі ж висловлюють побажання цій маленькій талановитій дівчинці взяти участь у заході, де вона матиме таку можливість тримати за руку свою маму. А поки, її підтримують надійні руки працівників закладу, де перебуває дівчинка з братиком.
У Пологівському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей запроваджена програма «Хай мрії збуваються!», за допомогою розповіді про результати якої  маємо й ми надію, що багато співчуваючих людей не лишень візьмуть участь у здійсненні мрій дітей, а й долучаться до більш масштабної акції – знайти родину для таких дітей, бо головне, щоб діти не розлучалися.
 
ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

image image IMG-2638 IMG-2639 IMG-2652 IMG-2688 IMG-2703 IMG-2739 IMG-2768 IMG-2778 IMG-2786 image IMG-2727