:

«Пекло починається з піни… в кутику губ ангела, що агресивно бореться за справедливість»

вкл. .

Голова облдержадміністрації прокоментував результати першого туру виборів Президента України. За словами Костянтина Бриля, переможців, звичайно, не судять… Проте і лишатись  осторонь він не стане. Тим паче, що перемога якій всі так радіють - не остаточна.

- Тож нині хочу звернутись до всіх. Насамперед - до однодумців. Ми з вами розуміємо, що під час війни в Америці головнокомандувачем обрали не Чарлі Чапліна, а Рузвельта. І останні п’ять років ми з вами намагались зробити так, аби зелені чоловічки з автоматами не з’явились біля запорізьких парканів та вікон. Ми робили все, аби люди не відчували, що в країні війна, а коштів у державі лишалось, як після розпаду Союзу. Та ми з вами настільки активно боролись за те, що вважали правим ділом, що самі не помітили, як опинились на іншому боці, - наголосив Костянтин Бриль.

Отець Борис Гудзяк зазначив: «Кажуть, що пекло починається з піни… в кутику губ ангела, що агресивно бореться за справедливість». І саме так ми з вами допустили, щоб певні люди повірили: ми вважаємо їх дурнішими. А такого бути не має. П’ять років тому певна частина тих, хто прагнув такого реваншу повірили у референдум в Криму. І вони не дурніші. А просто довірливі! Тож нині українці мають полишити гнів. Адже він, як і страх, жахливий порадник.

- Також хочу звернутись до опонентів. Без лозунгів, образ та звинувачень. Хочу нагадати, що той, кого ми оберемо, наступні 5 років буде нашим Президентом, Головнокомандувачем та просто нашим обличчям. Звичайно, Україна така держава, яка ніколи не втрачає надію. Ми вижили і після розпаду Союзу, коли наші вчителі торгували джинсами, а лікарі були змушені працювати за курку чи гуску. Тоді всі заощадження, пенсійні накопичення пішли до російської казни. Ми лишились ні з чим. Та за ці роки ми навчились виживати. Боротись та відстоювати свої права, - зазначив Костянтин Бриль.

За словами очільника регіону, нині дуже важливо, аби люди розуміли не тільки свої права, а й відповідальність! Сьогодні майже не знайдеш тих, хто скаже: я голосував за Януковича, я підтримую Азарова! Це виходить як у Сергія Довлатова: «Мы без конца проклинаем товарища Сталина, и, разумеется, за дело. И все же я хочу спросить — кто написал четыре миллиона доносов?». Кожен з нас має відповідати за власний вибір!

- Це так само стосується і мене! Якщо я підтримую свого кандидата, то якоюсь мірою і я відповідальний за те, у чому його звинувачують! Більш того, я - представник цієї системи. І все, що погане та не вдалося - моя особиста провина та відповідальність. Це я не догледів, не відреагував на несправедливість. Не почув всіх і кожного, адже завжди бракувало часу. Та я все ще вірю! В Україну і в українців. Ми - дуже мудра нація. Тож я щиро сподіваюсь на те, що особисті образи не дозволять обрати курс країни «на зло». Адже злість та гнів - не кращі порадники. І у підсумку вони роблять нам більше шкоди, ніж те, що змушує нас гніватися, - підкреслив Костянтин Бриль.

Джерело: ФБ-сторінка К.І. Бриль