:

Керівникам сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств

вкл. .

Відділ агропромислового розвитку Пологівської райдержадміністрації доводить до Вашого відома, що в районі будуть  проводитися навчання з охорони праці посадових осіб та інших працівників  пов’язаних з виробництвом, зберіганням, транспортуванням та застосуванням агрохімікатів, пестицидів, гербіцидів.

У 2019 році послуги щодо проведення навчання надає Головний галузевий науково-навчально-методичний центр з питань охорони праці Таврійського державного агротехнологічного університету (м. Мелітополь). Вартість навчання однієї особи складає 160,00 (Сто шістдесят грн. 00 коп.), в тому числі ПДВ – 26,67 (Двадцять шість грн. 67 коп.). 

Після проведеного викладачами Центру навчання та перевірки знань комісією, , кожен слухач отримує посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці та завірену копію протоколу засідання комісії з перевірки знань.

Навчання будуть проводитись орієнтовно 23-24 квітня, списки осіб які будуть навчатися надавати до відділу агропромислового розвитку письмово або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , телефон для довідок 2 29 24, 2 26 50.