:

ПАТРОНАТ-ШВИДКА СІМЕЙНА ДОПОМОГА

вкл. .

На Пологівщині гостро стоїть питання створення нової форми піклування про дітей із сімей, які опинились у складній життєвій ситуації, –  патронатної сім’ї.

Патронат над дитиною (сімейний патронат) – це комплексна послуга, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя у період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин.

Для дитини, яка залишилась на деякий час без батьків і приходить у сім’ю патронатного вихователя, це шанс повернутися до своєї рідної сім’ї. Будь-яка дитина любить своїх батьків, незалежно від того, ведуть вони асоціальний спосіб життя чи ні. Якщо за оцінками соціальних працівників є шанс допомогти родині повернутися до нормального життя, то проводиться робота зі збереження сім’ї. У цей час дитина може бути тимчасово розміщена у патронатну сім’ю.  

З цією метою  фахівцями із соціальної роботи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  08. 04. 2019 проведена вулична акція для громадян міста на тему «Патронат над дитиною - швидка сімейна допомога ».

Під час заходу зацікавленим перехожим надавалась інформація про вимоги до кандидатів у патронатні вихователі, було надано буклети  з інформацією про послуги патронування.