:

12 травня – День матері

вкл. .


Любі, дорогі пологівчанки!

Від щирого серця вітаю вас з Днем матері! Особливий глибинний зміст закладено у слові «мама». Тут – невичерпна теплота і мудрість, бо ніхто так, як ненька, не зможе розрадити й заспокоїти. Разом із тим, лише у матерів – неймовірна сила та жертовність, бо їхнє серце, зіткане з любові й милосердя. Немає в цілому світі святішої і кращої «професії», ніж материнство.

Сьогодні, у складні часи військової агресії, це свято набуває особливого змісту. Україна завжди була для її синів та дочок – матір’ю, землею, від котрої черпали силу до боротьби й наснагу до звершень. Нині ж Україна-мати, як багато жінок, – у глибокій тривозі, бо материнське серце болить за усіх, хто боронить наш край від зазіхань підступного ворога.

Низький вам доземний уклін, шановні пологівчанки, за те, що виховуєте патріотів, які неймовірними зусиллями й навіть ціною власного життя, творять нову історію держави. Хай щирістю та добром відгукуються в душах ваших дітей нескінченна турбота, любов та відданість. Здоров’я вам, спокою – у домівки й Божого благословення – у родини. Україні-матері – мирного неба й подальшого розквіту!

Артур Крупський, голова Пологівської райдержадміністрації