:

Все нове – для вас!

вкл. .

Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство. Нещодавно Пологівська центральна районна бібліотека поповнилася широким асортиментом книг. Це сучасна художня, краєзнавча, галузева, дитяча література, цікаві серії. Кожен читач, незалежно від віку та читацьких вподобань, знайде для себе книгу до смаку.

Для прихильників сучасної української літератури твори: «Гра» Шевченко А.К., «Ініціація» Дашвар Л., «І прибуде суддя» Лис В., «Сузір’я Дів» Корній Д., «Троща» Шкляр В., «Черевички Божої матері» Матіос М.,  «Шпиталь» Волков О.

Поціновувачів любовних романів зацікавлять книги: Бегбедер Ф. «Французький роман», Бронте Е. «Буремний перевал», Буковскі Ч. «Жінки».

Тих, хто прагне до самовдосконалення, зацікавлять книги, що можуть змінити життя: «Право на помилку: 25 успішних жінок розповідають про те, чого їх навчили власні помилки» від Д. Бекола, «Стартап на $ 100. Як перетворити хобі на бізнес» від К. Гільбо, «Управління викликами. Як застосовувати спортивну стратегію у житті та бізнесі» від В. Кличка, «Чудовий ранок. Як не проспати життя» від Г. Елрода тощо.

Дитяче розмаїття книжок представлено авторами: Бернет Ф. «Таємний сад», Воронина С. «Пригоди голубого папуги», Дал Р. «Матильда»,      Денисенко Л. «Майя та її мами», Карпа І. «День усіх білок», Пагутяк Г. «Втеча звірів, або Новий бестіарій», Сперроу Д. «Дитяча енциклопедія космосу» та багато інших динамічних і веселих оповідей.

Завітайте до центральної районної бібліотеки, щоб першими ознайомитись з книжковими новинками!

За інформацією відділу культури і туризму райдержадміністрації

DSCN0798 DSCN0793 DSCN0795