:

Спалювання сухої рослинності

вкл. .

 

Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Cпеціалістами Державної екологічної інспекції у Запорізькій області спільно з працівниками Пологівського районного сектору ГУ ДСНС у Запорізькій області було виявлено факти самовільного випалювання рослинності або її залишків (випалювання стерні) громадянами на території Федорівської та Пологівської сільських рад Пологівського району.

Винних осіб (4), які здійснили спалювання стерні було притягнуто до адміністративної відповідальності за ознаками статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Державна екологічна інспекція вкотре звертається до всіх і закликає не випалювати самовільно суху природну рослинність або її залишки, бережливо ставитися до природи рідної землі та дотримуватись встановлених вимог природоохоронного законодавства та пожежної безпеки!

Про факти пожеж необхідно повідомляти до органів місцевого самоврядування, управління ДСНС у Запорізькій області, управління Національної поліції в Запорізькій області.