:

ПРО ВІДВІДУВАННЯ СІМЕЙ З ДІТЬМИ У ПОЛОГІВСЬКОМУ РАЙОНІ

вкл. .


.
02 серпня відбувся черговий виїзд оперативної групи в рамках проведення районних акцій «Родинний затишок» та  «Дитина у небезпеці», в ході якого було відвідано 25 сімей, в яких проживає 46 дітей. В  зазначеному виїзді взяли участь спеціалісти служби у справах дітей Пологівської райдержадміністрації, дільничний офіцер поліції Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області, фахівець із соціальної роботи Пологівського  РЦСССДМ.
В ході   акції «Родинний затишок» було  відвідано  12 сімей, в яких проживає 23 дитини. Під час зустрічі  з опікунами, піклувальниками, батьками-вихователями обговорювались  їх права та обов’язки, порушувалось питання підготовки дітей до початку навчального року. В ході відвідування зазначених родин  також зверталася увага на задоволення первинних потреб дітей: харчування, забезпеченість одягом, взуттям, а також наявність належного місця для сну, навчання  та відпочинку.
Під час проведення акції «Дитина у небезпеці» було відвідано  13 сімей,  в яких проживає 23 дитини. У ході  роботи представникам  сімей  було    надано рекомендації щодо належного догляду за дітьми, створення відповідних умов для їх проживання та виховання, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків стосовно неповнолітніх дітей.
Під час виїзду було охоплено території: Пологівської міської ради, Інженерненської сільської ради, Басанської сільської ради та Тарасівської сільської ради.

Служба у справах дідей райдержадміністрації