:

До уваги дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа!

вкл. .Постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 616 затверджено Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Таким чином, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, після досягнення ними 16 років, та особи з їх числа до досягнення ними 23 років мають право на отримання в 2019 році за власним вибором житла за рахунок субвенції або грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення в порядку черговості взяття на квартирний облік.

Загальна площа житлового об’єкта повинна бути не меншою за 31 кв. метр, гранична вартість (розмір грошової компенсації) – не більшою за 355756,00 грн.

Обов’язковою умовою отримання житла або грошової компенсації є перебування дітей на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов (квартирний облік).

Заяву про придбання житла або виплату грошової компенсації дитина особисто подає до органу соціального захисту населення за місцем перебування на квартирному обліку.

Дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, які виявили бажання отримати житло або грошову компенсацію необхідно до 15 серпня звернутись разом із законним представником (тільки в разі, коли дитина не досягла повноліття) до управління соціального захисту населення Пологівської райдержадміністрації за адресою: Запорізька область, м. Пологи, вул. Єдності, 30 (10 кабінет), тел. (06165) 22873.

 За інформацією управління захисту населення райдержадміністрації