:

Із гемодіалізом чи без нього!

вкл. .Гемодіаліз — це метод лікування ниркової недостатності, який подовжує життя пацієнтів та покращує його якість, тобто це очищення крові при гострій і хронічній нирковій недостатності. Метод гемодіалізу полягає в тому, що з крові пацієнта видаляються продукти обміну речовин, які не виводяться нирками через втрату їх функції, та додаються певні речовини, дефіцит яких також обумовлений нирковою недостатністю.
В Пологівському районі 8 осіб, які потребують замісної ниркової терапії.
Рішенням Пологівської районної ради від 29.09.2017 № 7 затверджена Програма соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб з інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2018 - 2020 роки, одним із розділів якої є «Матеріально-побутове забезпечення та соціально-медична реабілітація».
         Заходами Програми передбачене надання матеріальної допомоги інвалідам, які знаходяться на лікуванні, програмним гемодіалізом.
У  2019 році з районного бюджету передбачено фінансування у сумі     107 600 грн., на 01.08.2019  використано коштів для відшкодування проїзду на лікування програмним гемодіалізом 71 712 грн. Матеріальна допомога виплачується без затримок.
Робота з даного напрямку триває й надалі.