:

ДОВІДКА ПРО СТАН ОПЕРАТИВНОЇ ОБСТАНОВКИ НА ТЕРИТОРІЇ ПОЛОГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗА ПЕРІОД З 02.09.2019 ПО 09.09.2019

вкл. .

У період з 02.09.2019 по 09.09.2019 до Пологівського відділу поліції надійшло 147 звернень та повідомлень громадян, із яких 14 містять в собі ознаки кримінального правопорушення (вказані матеріали внесено до ЄРДР). Особу злочинця встановлено по 12 заявах та повідомленнях.

Крім цього, за вказаний період складено 110 адміністративних протоколи, а саме по лінії Безпеки Дорожнього Руху – 58, по лінії забезпечення публічної безпеки та порядку 52 адміністративних протоколи.

З числа кримінальних правопорушень зареєстровано 4 факти крадіжок. Відкрито кримінальні провадження за ознаками статті 185 Кримінального Кодексу України (Крадіжка). Встановлено 3 особи правопорушників, триває перевірка на їх причетність до вчинення кримінального правопорушення. Триває досудове розслідування.

За вказаний період 4 особам правопорушникам повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення за ознаками статті 185 Кримінального Кодексу України (Крадіжка).

Також про підозру у вчинені кримінального правопорушення за ознаками частини 1 статті 186 Кримінального Кодексу України (Грабіж) повідомлено чоловіку 1977 року народження, який у 6-річного хлопчика з дитячого майданчика викрав велосипед.

4 факти злочинів в сфері наркотичних засобів. Відкрито кримінальні провадження за статтею 309 Кримінального Кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Проводиться перевірка, триває досудове розслідування.

3 факти нанесення тілесних ушкоджень. Відкрито кримінальні провадження за ознаками частини 1 статті 125 Кримінального Кодексу України (Умисне легке тілесне ушкодження). Триває досудове розслідування, встановлюються всі факти події.

2 факти дорожньо-транспортні пригоди. За вказаними повідомленнями складено адміністративний протокол за статтею 124 КУпАП (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого), в іншому випадку водії розібралися самостійно.

Пріоритетом Пологівського ВП залишається підтримання громадської безпеки, порядку, покращення результатів роботи по всім напрямкам оперативно-службової діяльності та взаємодії з громадськістю.