:

ПРО ВІДВІДУВАННЯ СІМЕЙ З ДІТЬМИ У ПОЛОГІВСЬКОМУ РАЙОНІ

вкл. .     23 жовтня відбувся черговий виїзд оперативної групи в рамках проведення районних акцій «Родинний затишок»,  «Дитина у небезпеці» та Всеукраїнського  профілактичного рейду «Урок», в ході яких було відвідано 12 сімей, в яких проживає 42 дитини. В  зазначеному виїзді взяли участь спеціалісти служби у справах дітей Пологівської райдержадміністрації та фахівець із соціальної роботи Пологівського РЦСССДМ.

    В ході   акції «Родинний затишок» було  відвідано  4 сім'ї, в яких проживає  21 дитина. Під час зустрічі  з опікунами, піклувальниками, батьками-вихователями обговорювались  їх права та обов’язки, порушувалось питання підготовки дітей до початку навчального року. В ході відвідування зазначених родин  також зверталася увага на задоволення первинних потреб дітей: харчування, забезпеченість одягом, взуттям, а також наявність належного місця для сну, навчання  та відпочинку.

    Під час проведення акції «Дитина у небезпеці» та Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» було відвідано  8 сімей,  в яких проживає 21 дитина. У ході  роботи представникам  сімей  було    надано рекомендації щодо належного догляду за дітьми, створення відповідних умов для їх проживання та виховання, попереджено про відповідальність за неналежне виконання  батьківських обов'язків стосовно неповнолітніх дітей, виявлено 2 дітей неохоплених навчанням,  які того ж дня  влаштовані до навчальних закладів.

 Під час виїзду було охоплено території: Пологівської міської ради,   Басанської, Григорівської та Семенівської  сільських рад. 

 За інформацією служби у справах дітей  райдержадміністрації