:

РАЙОННІ АКЦІІ «ДИТИНА У НЕБЕЗПЕЦІ» ТА «РОДИННИЙ ЗАТИШОК» ТРИВАЮТЬ

вкл. .   28 жовтня  службою у справах дітей Пологівської райдержадміністрації та Пологівським РЦСССДМ було проведено районні акції «Дитина у небезпеці» та «Родинний затишок» на території Пологівської міської ради, Пологівської сільської ради, Воскресенської сільської ради.
   Під час профілактичного заходу «Дитина у небезпеці» було обстежено умови проживання 8 сімей, в яких виховується 22 дитини. Умови проживання деяких сімей потребують покращення, тому з батьками проведено профілактичні  бесіди щодо належного догляду за дітьми, необхідності поліпшення житлово-побутових умов для виховання та повноцінного розвитку дітей, цільового використання коштів на утримання дітей.
   Обстежувалися сім’ї, в яких проживають діти, які перебувають на профілактичному обліку служби у справах дітей Пологівської райдержадміністрації та щодо батьків яких отримано повідомлення про неналежне виконання ними своїх батьківських обов’язків.
      
В ході акції «Родинний затишок» було  відвідано  6 сімей, в яких проживає  14 дітей. Під час зустрічі  з опікунами, піклувальниками, батьками-вихователями обговорювались  їх права та обов’язки. В ході відвідування зазначених родин  також зверталася увага на задоволення первинних потреб дітей: харчування, забезпеченість одягом, взуттям, а також наявність належного місця для сну, навчання  та відпочинку.
 
За інформацією  служби у справах дітей    райдержадміністрації