:

Пологівський РЦСССДМ інформує

вкл. .«Безпека – попереджений, отже захищений!»

Пологівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із провідним інспектором Пологівського РС ГУДСНС України у Запорізькій області 21 жовтня 2019 року було проведено вуличну акцію на тему: « Безпека поведінки ».
Заходом було охоплено приблизно 50 жителів міста та надано їм інформаційно-просвітницькі матеріали з даної тематики.
Мета заходу: привернути увагу громадян до важливості дотримання правил безпечної поведінки на дорозі, поведінки з електроприладами та пічним опаленням, поведінки з вибухонебезпечними предметами та сформувати у громадян свідоме й відповідальне ставлення як до питань особистої безпеки, так і до безпеки тих, хто їх оточує.
Кібербулінг та безпека в інтернеті
Пологівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі КУ Пологівська СРШ №2 23 жовтня 2019 року було проведено бесіду з елементами тренінгу для учнів 6 класу на тему: « Небезпека в інтернеті та кібербулінг ».
Мета заходу: узагальнити знання учнів про сервіси Інтернету, розповісти дітям про кібербулінг, повторити правила етикету під час спілкування в соціальних мережах, спонукати учнів до самопізнання, саморозвитку й доброзичливого ставлення до людей.
Заходом було охоплено 14 учнів, які мали нагоду отримати багато цікавої інформації та друковані матеріали з даної тематики.


 

Ми ЗА відповідальне батьківство!

Пологівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі - Центр) на базі «Школи відповідального батьківства» Комунального некомерційного підприємства «Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» 22 жовтня 2019 було проведено лекцію для вагітних жінок на тему: «Відповідальне батьківство».
          Мета заходу – підвищити рівень знань жінок щодо цінності життя кожної людини, сучасних поглядів на усвідомлене батьківство та сприяння формування основ батьківської компетентності та відповідального ставлення до власного здоров’я.
         Шістьом вагітним було роздано інформаційно - просвітницьку літературу з даної проблематики.


«Профілактичний рейд – перевірка готовності до зими»

 

       24.10.2019 року фахівцями із соціальної роботи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ( далі –Центр) був проведений профілактичний рейд по сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.
       Під час перевірки, в першу чергу,  зверталася увага щодо підготовки сімей до опалювального сезону, а саме: належний стан опалювальних приладів, наявність запасу твердого палива та дров. Також фахівці Центру  перевірили  умови проживання сімей, наявність продуктів харчування, засобів гігієни та наявності дитячого сезонного одягу.
      За результатами роботи було  відвідано  21 родину, в яких виховуються 51 дитина. З  них 5 сім’ям була надана гуманітарна допомога у вигляді речей та взуття,  4 родини  були  попереджені за нецільове використання коштів по народженні дитини.Культура поведінки

               Культура поведінки людини – важливе вираження її духовного багатства, уміння спілкуватися з людьми. Часто про вихованість людини судять за її манерами. Нам потрібні загальноприйняті правила, які обов’язково повинен знати кожен із нас.
              З метою підвищення культурного рівня молоді 24. 10. 2019 року фахівцями Пологівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  в Пологівському професійному ліцеї та КУ « Пологівська ЗОШ І-Ш ст. № 6»  був проведений виховний захід на тему: «Культура поведінки».
               Під час заходу учні дізналися про важливі складові частини культури поведінки: культуру мовлення, культуру спілкування та культуру зовнішнього вигляду; охоче обговорили уривок про виховання з книги Д. Ліхачова «Листи про добре та прекрасне» та оповідання В. Сухомлинського « Наїлися, встали і пішли».
В ході відкритого діалогу присутні формували навички шанобливого ставлення до однолітків та людей старшого віку. Наприкінці лекції учні із задоволенням переглянули відеоролик про шанобливе ставлення до людей. Роботою було охоплено 40 осіб.