:

ЩАСЛИВА ДИТИНА – ДЕ В РОДИНІ НЕМАЄ НАСИЛЛЯ

вкл. .

26 листопада 2019 року відбувся черговий виїзд оперативної групи в рамках проведення районних акцій «Дитина у небезпеці», «Родинний затишок» та «Ні» - насиллю у родині», в яких взяли участь спеціалісти служби у справах дітей Пологівської райдержадміністрації, інспектор сектору превенції Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області, фахівець із соціальної роботи Пологівського РЦСССДМ.

В ході здійснення акції «Родинний затишок» за місцем  проживання було відвідано сім’ї опікунів, піклувальників, прийомні сім’ї, які проживають на території Пологівської міської ради, Пологівської сільської ради,  Воскресенської  сільської  ради. Під час зазначених зустрічей  було  відвідано  2 сім’ї , в яких  проживає 9 дітей.

Під час зустрічі  з опікунами, піклувальниками, прийомними батьками обговорювались  їх права та обов’язки. В ході відвідування зазначених родин  також зверталася увага на задоволення первинних потреб дітей: харчування, забезпеченість одягом, взуттям, а також наявність належного місця для сну, навчання та відпочинку.

Учасники профілактичних акцій «Дитина у небезпеці» та «Ні» - насиллю у родині» також відвідали родини Пологівського району, які перебувають у складних життєвих обставинах. У ході акцій було відвідано  10 сімей,  в яких проживає 31 дитина. Кризові сім’ї перевірялися з метою  виявлення дітей шкільного віку, які не навчаються без поважних причин, та з метою попередження бездоглядності та  безпритульності серед дітей, проявів насилля в сім’ях, для своєчасного  виявлення, проведення соціального відвідування та соціального супроводу  сімей, які  не  спроможні  виконувати  виховні  функції.

Під час акції проводилася роз’яснювальна робота про відповідальність щодо неналежного виконання батьківських обов’язків та можливі прояви насилля до членів родини та  їх наслідки.

ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ СЛУЖБИ УСПРАВАХ ДІТЕЙ

IMG-20191126-132612