:

Україна – країна гідності та свободи

вкл. .

«Україна – країна гідності та свободи».

 

  Вперше вислів «Революція Гідності та Свободи» прозвучав під час подій, які розгорталися на Євромайдані з листопада 2013 до лютого 2014 року. Він відображав сутність прагнень сотень тисяч протестувальників по всій Україні не просто відстоювати своє право на євроінтеграцію,  а право на життя в країні, де поважають честь і гідність кожного громадянина, де немає насильства, де кожна людина має захищені права і свободи.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи 21 листопада співробітниками КУ «Пологівська центральна районна  бібліотека» проведено патріотично-інформаційну годину для десятикласників Пологівського колегіуму  №1 під назвою «Україна – країна гідності та свободи».

На заході продемонстровано уривки документальних фільмів, фотографії, книжкову виставку літератури, присвячені історії розвитку подій з листопада 2013 до лютого 2014 року, ролі та місцю Революції Гідності в боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, подвигу Героїв Небесної Сотні, зокрема наших земляків Максиму Горошишину, Володимиру Кіщуку, Сергію Синенку та Василю Сергієнку, яким посмертно присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка".

В проведенні цього заходу використано наступну література: «Євромайдан. (Звичайні герої)», Наталя Гук; «Щоденник майдану та війни», Андрій Курков; Збірка віршів «Борітеся – поборете! Поетика революції»; «Незалежність очима ТСН»; «Літопис Революції Гідності», Михайло Вітер; «Українська революція 2004», Станіслав Кульчицький та ін.

Мета заходу – підвищення патріотичного духу молоді.

 DSCN1243
DSCN1244
DSCN1248
DSCN1249
DSCN1224
DSCN1226
DSCN1230

За інформацією відділу культури і туризм райдержадміністрації