:

Робота Дорадчого органу

вкл. .


При Пологівській РДА вже не перший рік діє Дорадчий орган, одним з напрямків роботи якого є координація дій між суб’єктами соціальної роботи із сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах та напрацювання пропозицій комплексного вирішення проблемних питань.

 23.01.2020 року заступником голови Пологівської РДА Іриною  Півень проведено  перше  засідання Дорадчого органу при Пологівській РДА у 2020 році.  У ході засідання було підведено підсумки роботи Дорадчого органу за 2019 рік. За результатами проведеної роботи у 2019 році, за ініціативи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  розглянуто питання по 57 сім’ях, 65 сім’ям надано послугу соціального супроводу для мінімізації наслідків складних життєвих обставин, завершено надання послуг  у 2019 році 49 сім’ям. Крім того за рахунок комплексної районної програми «Діти. Сім’я. Перспектива» надано одноразову матеріальну допомогу 60 сім’ям.

В рамках роботи розпочатої у 2020 році  було розглянуто питання по 22 сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах, а також прийняті рішення про доцільність надання Пологівським РЦСССДМ  4 сім’ям послуги соціального супроводу для вирішення складних життєвих ситуацій в родинах. .  Розглянуто надані пропозиції щодо умов надання  одноразової матеріальної допомоги за рахунок комплексної районної програми «Діти. Сім’я. Перспектива» сім’ям з дітьми у 2020 році. Нагадуємо, що сім’ї з дітьми які потребують серйозного лікування, виховують дітей з особливими потребами (тяжкі форми інвалідності, які потребують частих обстежень та постійного лікування) можуть звернутися до Пологівського РЦСССДМ  з цього питання.