:

Робота Центру допомоги учасникам АТО при райдержадміністрації.

вкл. .


     06.02.2020 за участю учасника АТО Сергія Славного, заступника голови райдержадміністрації Ірини Півень, координаторів Центру відбулось чергове засідання Центру допомоги учасникам АТО/ООС при райдержадміністрації. На засіданні обговорювались наступні питання:

     соціальний захист учасників АТО/ООС та їх сімей. За повідомленням Пологівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості станом на 01.02.2020 на обліку перебуває 40 учасників бойових дій. Пройшли профнавчання або брали участь у громадських роботах – 2 учасників бойових дій, працевлаштовано – 1 учасника бойових дій. За повідомленням Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді станом на 01.02.2020 року соціальними послугами та психологічною підтримкою охоплено 304 сім’ї учасників АТО/ООС, під соціальним супроводом перебувають 28 учасників АТО/ООС, в т.ч. 3 особи з інвалідністю внаслідок війни. З початку 2020 року за фактичним місцем проживання за рішенням районної комісії з питань, пов’язаних з наданням населенню субсидій, державної допомоги та пільг на оплату ЖКП пільгами забезпечено 1 учасника АТО.

    надання матеріальної допомоги учасникам АТО/ООС із районної Програми соціальної підтримки «Назустріч людям» на 2018 – 2020 роки. З початку 2020 року управлінням соціального захисту населення опрацьовано та підготовлено до виплати 5 звернень від учасників АТО на суму 4,5 тис. грн.

   одержання учасниками АТО/ООС у власність земельних ділянок. За даними відділу у Пологівському районі ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області станом на 01.02.2020 року учасникам АТО/ООС надано 333 консультації щодо порядку одержання у власність земельних ділянок. Всього по Пологівському району видано 307 наказів про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Довідково: в управлінні соціального захисту населення перебувають на обліку 372 учасника АТО/ООС, 13 осіб з інвалідністю внаслідок війни та 2 сім’ї загиблих військовослужбовців. 

              

 За інформацією управління соціального захисту населення райдержадміністрації