:

ПРЦСССДМ інформує

вкл. .


Обережно! Слизький лід

Зовсім нещодавно юні мешканці міста пішли на неочікувані канікули. Саме тому, з метою профілактики дитячої травматизації, Пологівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) разом із співробітниками Пологівського РС ГУДСНС України у Запорізькій області, 07 лютого 2020 року було проведено вуличну акцію на тему: « Безпека взимку ».

Фахівці Центру розповіли містянам про правила безпечної поведінки при ожеледиці, снігопаді, правила надання допомоги потерпілим на льоду та  поведінки на дорозі взимку, нагадали про правила експлуатації пічного опалення та електрообладнання.

 

 

  

Про сімейні форми виховання та  послугу  патронату

Фахівцями  із соціальної роботи Пологівського районного центру соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді ( далі – Центр)  продовжується інформаційна  кампанія щодо пошуку  кандидатів у патронатні вихователі.

          Сімейний патронат – це професійна комплексна послуга, що включає тимчасову форму догляду і виховання дитини. Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати з батьками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення  дитини у родину.

       05.02.2020 р.  фахівцями  Центру  на  базі  Пологівської районної філії  Запорізького  обласного центру зайнятості  було проведено  бесіду з громадянами, які перебувають на обліку  Центру зайнятості як безробітні  на тему «Патронат над дитиною та сімейні форми виховання».

          Присутніх було ознайомлено з видами  сімейного виховання та особливостями надання послуги патронату над дитиною.  Особливу увагу було приділено основним завданням, які покладаються на патронатних вихователів.

         В кінці зустрічі найбільш зацікавленим  було  надано  більш  детальну  інформацію стосовно даної теми   та роздано тематичні буклети.